Hakkımızda

ILGAZ GAYRİMENKUL DEĞERLEME HİZMETLERİ LİMİTED ŞİRKETİ

2010 yılında, Berrin GÜRSOY İPLİKÇİ ve Ali Emre İPLİKÇİ tarafından her türlü resmi, özel, tüzel, gerçek kişi ve kuruluşlara ait gayrimenkullerin, gayrimenkul projelerinin veya bir gayrimenkule bağlı hak ve faydaların belirli bir tarihteki muhtemel değerinin bağımsız, tarafsız ve bilimsellik ilkelerine bağlı olarak, bu değeri etkileyen gayrimenkulün niteliği, piyasa ve çevre koşullarını analiz ederek uluslararası alanda kabul görmüş değerleme standartları çerçevesinde takdir etmek, gayrimenkullerin ayrılmaz bir parçası niteliğindeki makine ve teçhizatların yerinde tespitini yaparak değer takdirinde bulunmak, gayrimenkul ve gayrimenkule bağlı haklara ilişkin teknik danışmanlık vermek amacıyla kurulmuştur.

YÖNETİM & KURUCU KADRO

Ali Emre İPLİKÇİ

1973 İzmir doğumludur. İzmir Atatürk Lisesi ve İstanbul Teknik Üniversitesi İnşaat Fakültesi Harita Mühendisliği bölümü mezunudur. İstanbul Teknik Üniversitesi Fen Bilimleri Enstitüsü – Uzaktan Algılama ve İstanbul Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü – Pazarlama Yüksek Lisanslarına devam etmiştir. Yerli ve çok uluslu şirketlerde Mühendislik, Satış ve Pazarlama departmanlarında görev almıştır. Temel Sigortacılık Sertifikası, SPK Gayrimenkul Değerleme Uzmanlığı Lisansı’na ve MEB onaylı Mortgage Brokerlığı Sertifikasına sahiptir. 2010 yılından itibaren Ilgaz Gayrimenkul Değerleme Hizmetleri Ltd. Şti’ de kurucu ortak ve Gayrimenkul Değerleme Uzmanı olarak çalışmaktadır. Hukuk Mahkemeleri, Ceza Mahkemeleri ve Kamulaştırma davalarında Gayrimenkul Değerleme Bilirkişiliği yapmaktadır. Türkiye Değerleme Uzmanları Birliği üyesidir. Türkiye Değerleme Uzmanları Birliği’ nde Standartlar Komitesi ve Değerleme Uzmanları Komitesi üyelikleri görevinde bulunmuştur. TDUB Yönetim Kurulu üyeliği görevini sürdürmektedir.

Berrin GÜRSOY İPLİKÇİ

1976 İstanbul doğumludur. Bursa Anadolu Lisesi ve İstanbul Üniversitesi İşletme Bölümü mezunudur. İstanbul Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü – Pazarlama Yüksek Lisansına devam etmiştir. Yerli ve yabancı bankalarda pazarlama yöneticisi olarak çalışmıştır. SPK Düzey1, SPK Düzey3 ve SPK Gayrimenkul Değerleme Uzmanlığı, Bireysel Emeklilik Aracılığı Lisanslarına ve MEB onaylı Mortgage Brokerlığı, MEB onaylı Eğitici Eğitimi sertifikalarına sahiptir. Sivil toplum kuruluşlarında yöneticilik yapmakta proje yönetimi eğitimi, iletişim eğitimleri vermektedir. 2010 yılından itibaren Ilgaz Gayrimenkul Değerleme Hizmetleri Ltd. Şti’ de kurucu ortaktır. Hukuk Mahkemeleri, Ceza Mahkemeleri ve Kamulaştırma davalarında Gayrimenkul Değerleme Bilirkişiliği yapmaktadır. Türkiye Değerleme Uzmanları Birliği üyesi olup, TDUB Eğitim Akademisi eğitmenidir. 

Paylaş:

ilgazlogofinalbuyuk

Mersis Numarası: 0465035795700012 Ticaret Odası Sicil No: 1365671 Ticaret Sicil Numarası: 149531 Ticari Sicil Memurluğu: İZMİR TİCARET SİCİL
Firma Unvan: ILGAZ GAYRİMENKUL DEĞERLEME HİZMETLERİ LİMİTED ŞİRKETİ Adres: Yenikent Mahallesi Mustafa Ertekin Caddesi No:51 Urla/İZMİR Sermaye Miktarı: 20.000,00.-TL
İzmir Ticaret Odası Kayıt Tarihi: 09.07.2010 Vergi Dairesi: Urla Vd. Vergi No: 465 035 7957